آموزش نرم افزار کاربردی اکسس
فروش ویژه

آموزش نرم افزار کاربردی اکسس


45,000 تومان15,000 تومان تخفیف
30,000 تومان

مایکروسافت اکسس به عنوان یک برنامه پایگاه داده (دیتابیس)،  دارای امکاناتی بسیار کاربردی در دنیای تجارت است.

به ویژه برای مدیران موارد بسیاری پیش آمده که می خواهند مجموعه ای از اطلاعات را به صورت سازماندهی شده در کامپیوترهای شخصی خود طبقه بندی و ذخیره نمایند تا در فرصت مناسب از آن استفاده کنند. اما در کسب و کارهای امروزی دائم به حجم این اطلاعات اضافه خواهد شد و این لیست بزرگتر و بزرگتر خواهد شد و به همین دلیل پیدا کردن اطلاعات مورد نظر میان لیست ها سخت تر می شود. این مشکل با ایجاد بانک های اطلاعاتی که به وسیله نرم افزارهای سیستم مدیریت پایگاه داده از جمله اکسس (Access) ایجاد شده است مرتفع می شود.

هر چه کارایی یک نرم افزار بیشتر باشد و ابزارهایی که در اختیار کاربر قرار می‌دهد متنوع تر باشد، کارکردن با آن به همان نسبت سخت تر می شود.

در این ویدئوی آموزشی جناب آقای دکتر یعقوبی مهارت های یادگیری اکسس را به همراه مثال و به صورت کاملا پروژه محور و با زبانی بسیار ساده تشریح نموده و شما عزیزان می توانید با دیدن ویدئوهای آموزشی این مجموعه به مهارت های اکسس مسلط و از این مهارت های برای بهبود کسب و کارتان استفاده نمایید.

دسته:
آنچه شما در این آموزش خواهید دید:
  • 14 ویدئوی آموزشی اکسس در حسابداری


سرفصل دوره

مایکروسافت اکسس به عنوان یک برنامه پایگاه داده (دیتابیس)،  دارای امکاناتی بسیار کاربردی در دنیای تجارت است.

به ویژه برای مدیران موارد بسیاری پیش آمده که می خواهند مجموعه ای از اطلاعات را به صورت سازماندهی شده در کامپیوترهای شخصی خود طبقه بندی و ذخیره نمایند تا در فرصت مناسب از آن استفاده کنند. اما در کسب و کارهای امروزی دائم به حجم این اطلاعات اضافه خواهد شد و این لیست بزرگتر و بزرگتر خواهد شد و به همین دلیل پیدا کردن اطلاعات مورد نظر میان لیست ها سخت تر می شود. این مشکل با ایجاد بانک های اطلاعاتی که به وسیله نرم افزارهای سیستم مدیریت پایگاه داده از جمله اکسس (Access) ایجاد شده است مرتفع می شود. به طور مثال مدیران می توانند با این نرم افزار به اطلاعات حقوق (فیش حقوقی) یا بودجه بندی شرکت، بانک های اطلاعاتی مربوط به داده های جمعیتی و بسیاری از اطلاعات دیگر دسترسی داشته باشند و انواع متفاوت داده را ذخیره سازی، ویرایش و بازیابی نمایند.

ضمن اینکه متخصصان حسابداری هم برای بررسی و ردیابی صورت های مالی، حساب های دریافتنی و پیگیری امور مالی موسسات و شرکت ها از پایگاه داده های اکسس استفاده می کنند.

اما هر چه کارایی یک نرم افزار بیشتر باشد و ابزارهایی که در اختیار کاربر قرار می‌دهد متنوع تر باشد، کارکردن با آن به همان نسبت سخت تر می شود. بنابراین کار با نرم افزار اکسس مشکل تر از سایر نرم افزار های بسته آفیس است و نیاز به آموزش و یادگیری دارد. در این ویدئوی آموزشی جناب آقای دکتر یعقوبی مهارت های یادگیری اکسس را به همراه مثال و به صورت کاملا پروژه محور و با زبانی بسیار ساده تشریح نموده و شما عزیزان می توانید با دیدن ویدئوهای آموزشی این مجموعه به مهارت های اکسس مسلط و از این مهارت های برای بهبود کسب و کارتان استفاده نمایید.

سرفصل مطالب دوره:

رئوس مطالب زمان (دقیقه)
بخش اول: اکسس 27:54
بخش دوم: ایجاد فیش حقوقی 23:18
بخش سوم: ایجاد دکمه فرمان در اکسس 8:50
بخش چهارم: ایجاد سند حسابداری در اکسس 19:07
بخش پنجم: ایجاد دفتر روزنامه در اکسس 12:45
بخش ششم: ساخت فاکتور ساده در اکسس 19:38
بخش هفتم: ورود اطلاعات لیستی در اکسس 10:11
بخش هشتم: انتقال داده از اکسل به اکسس 15:36
بخش نهم: ساخت کارنامه در اکسس 20:47
بخش دهم: کواری در اکسس قسمت اول 18:13
بخش یازدهم: کواری در اکسس قسمت دوم 14:54
بخش دوازدهم: ارتباط بین جدول ها و گزارش گیری 28:28
بخش سیزدهم: بررسی جدول و تمرین عملی 33:54
بخش چهاردهم: قرار دادن صفحه عملی در اکسس 15:06

 

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش نرم افزار کاربردی اکسس”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات فروشنده

  • نام فروشگاه: مهدی یعقوبی
  • فروشنده: مهدی یعقوبی
  • هنوز امتیازی داده نشده است!