قوانین و مقررات

  «قوانین و مقررات عمومی استفاده از وبسایت آموزشی درس گاه»

فراگیر گرامی، توصیه می شود پیش از ثبت نام در سایت، از قوانین و مقررات موجود آگاهی یافته چرا که ثبت‌نام شما عزیزان به منزله پذیرش این قوانین (توافقنامه) تلقی شده و تمامی آیین نامه های مندرج بر همین اساس اجرا خواهد شد. از شما خواهشمندیم که این ضوابط و مقررات را با دقت بخوانید.

پلتفرم آموزشی درس گاه، صرفا واسطه ای است میان مدرسین محترم، برای ارائه و بازآفرینی دوره های آموزشی و کاربران، جهت تهیه نمودن دوره های ارائه شده.

Ο-ضمن سپاس از همراهی شما و با آرزوی موفقیت توجهتان را به نکات ذیل جلب می نماییم:

جهت استفاده از دوره های ارائه شده می بایست با ورود مشخصات صحیح و معتبر در ابتدا عضو سایت شوید، به عنوان یک عضو(کاربر)، دسترسی سریع به خدمات سایت به شما اعطا میشود و سپس با جستجو و انتخاب دوره مورد نظر فرایند خرید دوره را انجام دهید.

اطلاعات شخصی شما در وبسایت ما به وسیله سیاستهای حریم خصوصی مدیریت میشود؛ بنابراین:
این گروه آموزشی حریم خصوصی شما را موضوعی جدی تلقی میکند و هر گونه اطلاعاتی که از طریق  ثبت نام و استفاده شما از برنامه و یا خدمات ارائه شده است، به سیاست حفظ حریم خصوصی این گروه آموزشی مربوط میشود

-اطلاعات شخصی و خصوصی شما به امانت نزد ما نگه داری خواهد شد و آن را در اختیار هیچ نهاد یا فردی اعم از حقیقی و حقوقی قرار نخواهد گرفت.

✓ سیاست های مالکیت فکری محتوای سایت

·مالکیت تمامی محتوای تولید و ارائه شده در سایت متعلق به «گروه آموزشی درس گاه» و غیر قابل انتقال بوده و هرگونه کپی برداری، فروش، توزیع و یا اجاره آن به هر نحو غیرقانونی تلقی می شود.

·وبسایت، خدمات و تمامی محصولات مرتبط با این شرکت موضوع کپی رایت هستند. مطالب و موضوعات وبسایت از جمله نوشته ها، عکس ها، ویدیوها، لوگوها و ویس ها )ذیل قانون این کشور و معاهدات بین المللی) تحت حمایت کپی رایت قرار میگیرند.

✓ فعالیت های غیر مجاز

·شما مجاز نیستید که نام کاربری و رمز ورود حساب خود را در اختیار غیر قرار بدهید. محتوای خریداری شده مربوط به حساب کاربری شما می باشد و در صورت بروز مشکل مسئولیتی متوجه گروه درس گاه نخواهد بود.

·مسئولیت صحت اطلاعاتی که در حساب خود وارد میکنید، به عهده شخص کاربر خواهد بود. ·هر گونه استفاده از اطلاعات ثبت نامی به وسیله فرد دیگر یا اشخاص ثالث به شدت ممنوع است. شما می پذیرید که بلافاصله این شرکت را از هرگونه استفاده غیرمجاز از رمز عبور یا آدرس ایمیل خود یا هر گونه نقص امنیتی که از آن آگاه شدهاید مطلع سازید.

✓ تعهدات کاربر

·شما متعهد میشوید که وظیفه بروزرسانی کردن اطلاعات شخصی در سایت را به عهده بگیرید و این گروه هیچ مسئولیتی در قبال این موضوع نخواهد داشت.

·فایل دوره مورد نظر صرفا یکبار قابل دانلود خواهد بود و امکان کپی برداری و استفاده از آن در دستگاههای متعدد وجود ندارد؛ بنابراین قبل از دانلود فیلم ضروری است به این نکته توجه نمایید.

·شما تضمین می کنید که برای استفاده از خدمات وبسایت که به صورت واسطه ای ارائه می شود به طور کامل آشنایی دارید و محدودیتهای ناشی از شرایط و ضوابط مورد استفاده، سیاست حریم خصوصی و سایر مستندات قانونی دیگر را که به وسیله درگاههای پرداخت ایجاد میشوند، میپذیرید.
·شما میپذیرید که نظرات شما غیر قانونی، غیر اخلاقی، تهاجمی، همراه با تهدید و در تضاد با حقوق دیگران و همچنین شرایط و ضوابط درس گاه نباشد. در واقع شما مسئولیت هر ایمیل یا کامنتی را که از طرف شما و با حساب کاربری شما ارسال میشود را، به عهده دارید.

✓ موارد لغو دسترسی کاربران توسط «درس گاه»

·گروه آموزشی درس گاه این اجازه را دارد که در صورت تخطی کاربران از مجموعه قوانین سایت، سطح دسترسی کاربران را کاهش داده و یا به طور کلی اجازه دسترسی به سایت را مسدود نماید.

·مطابق با قوانین لازم الاجرا این گروه آموزشی این حق را دارد که عضویت شما را در وبسایت متوقف یا لغو کند. اگر شما مقررات لازم الاجرا را نقض کنید، رفتار شما بر نام یا شهرت این گروه تاثیر سوء بگذارد و یا حقوق افراد دیگر را نقض کنید، ممکن است به صلاحدید خود، دسترسی شما را به کلیه یا هر بخش وبسایت یا خدمات بدون اطلاع شما متوقف کند.

·ما این اختیار را داریم که بنا به صلاحدید خود هر محتوایی را که غیر قانونی، تهاجمی، همراه با تهدید، مختل کننده حقوق دیگران و در تضاد با این شرایط و ضوابط باشد، ویرایش و یا حذف کنیم.

·استفاده از محتوای سایت در راستای هدف از پیش تعیین شده خواهد بود و هرگونه استفاده غیر مجاز از سایت به هر نحو (درج کامنت یا اخبار با محتوای خارج از موضوع دوره، درج آگهی تبلیغاتی، قراردادن لینک های تبلیغاتی، ارسال هرگونه پیام سیاسی یا غیر اخلاقی، ارسال پیام های هجو و توهین آمیز، نقض حق و حقوق سایر کاربران، نقض قوانین و مقررات داخلی و بین المللی، بارگزاری (آپلود) یا انتقال ویروسها و یا هر نوع دیگر از کدهای مخرب که بر عملکرد خدمات این وب سایت، وبسایتهای دیگر و یا اینترنت موثر باشد، تلاش برای هک کردن) بدون اطلاع رسانی قبلی از سایت حذف میشود و این امر ممکن است منجر به قطع خدمات خرید شما هم شود. در صورت بروز استفاده غیر قانونی و غیر مجاز از وبسایت اقدامات قانونی مناسب توسط این گروه صورت خواهد گرفت.

✓ تعهدات و عدم تعهدات درس گاه

·در نظر داشته باشید که علیرغم تلاش گروه آموزشی درس گاه جهت ارائه محتوای باکیفیت و مطلوب، مسئولیت محتوای ارائه شده به عهده مدرس محترم می باشد و در قبال کیفیت محتوای ارائه شده مسئولیتی متوجه ما نخواهد بود. اما امکان ثبت نظرات و پیشنهادات برای تمامی فراگیران محترم میسر بوده و ما خود را ملزم به لحاظ نمودن نظرات شما در ادامه ی تولید محتوای ارائه شده می دانیم.

·این امکان وجود دارد که برخی از دوره های ارائه شده بر اساس قرارداد فیمابین ما و سایر موسسات، شرکت ها، افراد حقیقی یا حقوقی در سایت بارگزاری شود. در خصوص این دوره ها به دلیل عدم نظارت و وجود قوانین خارج از اختیارات درس گاه، مسئولیتی به عهده ما از لحاظ کمی و کیفی نخواهد بود.

·چنانچه به هر طریق و به هر دلیل ارتباطی میان فراگیر و مدرس و یا سایر کاربران خارج از موضوع محتوای سایت ایجاد شود که منجر به خسارت و یا ایجاد حق شود این گروه(درس گاه) مسئولیتی در قبال آن به عهده نمی گیرد.

·ممکن است اطلاعاتی در وبسایت و یا در خدمات وجود داشته باشد که همراه با خطاها و اشتباهاتی باشد و یا اینکه اشکالاتی مرتبط با توضیحات دوره های ارائه شده وجود داشته باشد. ضمن تعهد به رفع اشکالات و نقائص، این حق برای این گروه آموزشی محفوظ است که این اشتباهات و اشکالات را برطرف
کرده و این موارد را تغییر داده و بروزرسانی کند.

·دسترسی به محتوای خریداری شده تا سه سال در حساب کاربری تان ممکن می باشد اما تیم آموزشی درس گاه این اجازه را دارد که بنا به ضرورت در آن دخل و تصرف و یا حذف نماید. تلاش می نماییم تا حد امکان از طریق مسیرهای ارتباطی این موضوع را به اطلاع کاربران گرامی برسانیم.
·ما تنها متعهد به وعده های صریح و آشکاری هستیم که در این مفاد(توافقنامه) داده ایم. در قبال برداشتهای ضمنی از توافقنامه هیچ تعهد و مسئولیتی نداریم.

✓ مالیات، هزینه و بها

·مسئولیت پرداخت تمامی هزینه ها و مالیات مرتبط به استفاده کاربران از وبسایت (از جمله مالیات بر حقوق و مالیات بر ارزش افزوده، اگر نافذ و دارای موضوعیت باشد،) با کاربر خواهد بود.
·بعد از پرداخت، قیمت خرید به وسیله این گروه آموزشی تایید می شود. شما تاییدیه ای از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد که نشان دهنده این است که پرداخت شما توسط گروه آموزشی دریافت شده است و ممکن است این گروه آموزشی جزئیات خرید را برای استفاده در آینده ضبط کند.
·قیمت محصولات و خدمات بدون اطلاع رسانی قبلی میتواند تغییر کند و در این مورد گروه آموزشی مسئولیتی در برابر کاربران نخواهد داشت.

✓ قوانین نافذ

·شرایط و ضوابط پیشرو مطابق با قوانین ایران تنظیم شده و باید بر اساس این قانون تفسیر شود.·کلیه خدمات موجود در این پلتفرم بر اساس قوانین و مقررات داخل کشور ارائه شده است و در صورت هر گونه اختلاف یا ادعایی که مرتبط با این شرایط و ضوابط باشد و یا بروز هرگونه تخطی از قوانین این پلتفرم از سوی کاربران سایر کشورها بر اساس قوانین و مقررات داخلی کشور برخورد خواهد شد و قوانین و مقررات حقوقی داخل کشور نافذ خواهد بود.

·هر دو طرف تایید میکنند که مفاد این شرایط و ضوابط منصفانه و منطقی است و اعلام میکنند که این شرایط و ضوابط خلاف سیاستهای عمومی و به صورت نابرابر تنظیم نشده است.
از فرصتی که در اختیار ما قرار داده و این متن را مطالعه نموده اید بسیار سپاسگزاریم.

در این گروه آموزشی تمام تلاش خود را جهت ارائه کار مطلوب و با کیفیت به کار خواهیم گرفت و البته در این مسیر نیازمند یاری و همراهی شما عزیزان هستیم و از پیشنهادات و انتقادات شما استقبال خواهیم نمود.